(+421) 944000417

(+421) 948098418

mirec@mirectransport.eu

 

Neplatiči

Každý obchodný vzťah a aj medziľudský vzťah je o dôvere, o dôvere medzi dvomi ľuďmi, s tým že si obaja splnia dohodnuté záväzky jeden voči druhému. V našej spoločnosti sa denno denne stretávame z množstvom ľudí a dostávame sa do rôznych situácií, ktoré sa vždy snažíme vyriešiť k obojstrannej spokojnosti oboch strán, ale vždy je tu určité percento našich klientov, ktoré si myslí, že nezaplatiť za prepravu a iné služby je prakticky v poriadku. Nie sme tohoto názoru, preto sme sa rozhodli uverejniť na našich stránkach zoznam neplatičov / podvodníkov, ktorý majú iné predstavy o pojme akým je čestnosť.

Rozhodli sme sa preto zverejniť na našich stránkach zoznam takýchto "zákazníkov". V žiadnom prípade nás nežiadajte o odstránenie z tohoto zoznamu za prísľub uhradenia pohľadávky... Takto to u nás nefunguje. Dlžník bude odstránený zoznamu až po úplnej úhrade pohľadávky. Rovnako sa nás nesnažte zastrašovať... Toto na nás tiež neplatí, nakoľko sa dožadujeme iba toho, čo nám právom patrí.

Ku každému menu je priradená fotografia, profil na stránkach Facebook, či iná vlastnená www stránka, stručný popis problému a výška neuhradenej pohľadávky. Osoby z tohoto zoznamu budú vymazané až po uhradení si všetkých pohľadávok voči spoločnosti mirectransport.eu. V prípade neuhradenia Vašej pohľadávky, bude táto pohľadávka postúpená spoločnosti pre vymáhanie pohľadávok.

 

Zdeněk Sydney Kudr

Výška pohľadávky : 600GBP
Popis : Preprava realizovaná CZ->UK jún 2017, predmet prepravy - pivné sudy, prevezené vozidlom s ŠPZ : KE 652 KT
Kontakt :

Telefón : +44 7999 014 294

https://www.facebook.com/zdenek.kudr

http://www.bohembrewery.com/

https://www.cz-media.net/

https://www.ostrovnilisty.co.uk

http://www.tipy-triky-napady.cz/

Ivo Tomko - TOMEX

Výška pohľadávky : 960€
Popis : Preprava realizovaná Gloucester -> Košice, december 2016
Kontakt : Ivo Tomko - Tomex - expresná doprava Wuppertálska 57 040 23 Košice, tel. : 0905 479 990

Marianna Joseph

Výška pohľadávky : 650€
Popis : preťaženie vozidla o 1500 kg, nedoplatok 650€, Preprava z júla 2017 GB->SK
Kontakt : The old granary, 19 Castle Road, Lavendon, MK464JD

FB : https://www.facebook.com/marianna.joseph.50

 

Všetky vyobrazené informácie sú získavané výhradne z voľne dostupných zdrojov. Vyhradzujeme si tým pádom plné právo ma ich zverejnenie.

 

Aktualizácia zoznamu : 13.11.2017 - 11:40 CET

Tag:

Chcem uhradiť svoj záväzok

Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať nás, za účelom vysporiadania svojho záväzku voči nám. Uveďte prosím všetky povinné údaje.

Prechádzať súbory
Size limit for each file is 100 MB
    captcha